This drawer unit is suitable for the WC01LK welding cart.
4 drawers with dimensions = 330 x 218 x 76mm
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 13.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 420 mm |
|---|---|
| Width | 360 mm |
| Height | 520 mm |
| Weight | 15.00 kg |
This drawer unit is suitable for the WC01LK welding cart.
4 drawers with dimensions = 330 x 218 x 76mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 13.0 kg |
| Length | 420 mm |
|---|---|
| Width | 360 mm |
| Height | 520 mm |
| Weight | 15.00 kg |
These other products might interest you