6PT flank socket
- size = 1/4" 9/16"
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 87 mm |
|---|---|
| Width | 43 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0.04 kg |
6PT flank socket
- size = 1/4" 9/16"
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 87 mm |
|---|---|
| Width | 43 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0.04 kg |