6PT flank socket
- size = 3/8" 5/8"
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 90 mm |
|---|---|
| Width | 43 mm |
| Height | 22 mm |
| Weight | 0.05 kg |
6PT flank socket
- size = 3/8" 5/8"
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 90 mm |
|---|---|
| Width | 43 mm |
| Height | 22 mm |
| Weight | 0.05 kg |