Extension bar
-1/2"
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 250 mm |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0.39 kg |
Extension bar
-1/2"
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 250 mm |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0.39 kg |
These other products might interest you