6PT flank socket
- size = 1/2" 1 3/16"
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 100 mm |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0.20 kg |
6PT flank socket
- size = 1/2" 1 3/16"
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 100 mm |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0.20 kg |