Impact deep socket
- drive = 1/2"
- size = 15mm
- material = chrome vanadium
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 80 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0.16 kg |
Impact deep socket
- drive = 1/2"
- size = 15mm
- material = chrome vanadium
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 80 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0.16 kg |