Tank adapter / fill adapter
Suitable for R134a 12kg cylinders.
21,8 x 14mm
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.1 kg |
Package Dimensions
| Length | 30 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0.05 kg |
Tank adapter / fill adapter
Suitable for R134a 12kg cylinders.
21,8 x 14mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.1 kg |
| Length | 30 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0.05 kg |