Pliers set 3 pieces
- 1 = long nose plier 8"
- 1 = combination plier 8"
- 1 = diagonal plier 7"
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 410 mm |
|---|---|
| Width | 58 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 1.15 kg |
Pliers set 3 pieces
- 1 = long nose plier 8"
- 1 = combination plier 8"
- 1 = diagonal plier 7"
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 410 mm |
|---|---|
| Width | 58 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 1.15 kg |