4 pcs clamping jaw extensions suitable for increasing the clamping range of your truck tyre changer BL303LA for heavy wheels to 56''.
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both
a filter and a template to use.
| Product Dimensions: | |
|---|---|
| Product Length | 335 mm |
| Product Width | 195 mm |
| Product Height | 110 mm |
| Product Weight | 15.0 Kg |
| Package Dimensions: | |
| Package Length | 340 mm |
| Package Width | 200 mm |
| Package Height | 115 mm |
| Package Weight | 15.00 Kg |