Pressure gauge
This vertical pressure gauge features with a 50mm (2'') diameter, offering accurate and clear readings.
Compact, reliable, and ideal for various applications.
Specifications
| Size | 50mm |
| Connection type | Vertical |
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 75 mm |
|---|---|
| Width | 60 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0.10 kg |