Connection and end piece workshop module
Use two of these pieces to connect modules together and use one piece for finishing on the side and corner of a workshop module. Is a part of workshop module 1, 2, 3 and 4.
Product Dimensions
| Length | 1,420 mm |
|---|---|
| Width | 33 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 1.5 kg |
Package Dimensions
| Length | 1,430 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 1.70 kg |