Connection cable for linking multiple GC8WLED lamps.
Allows up to three lamps to be connected to a single adapter (GC8WAD).
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.1 kg |
Package Dimensions
| Length | 150 mm |
|---|---|
| Width | 10 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 0.10 kg |