[WBG124M09] Workbench mobile 2x 7 drawer cabinet incl. back panel and top cabinet
Product Code: WBG124M09
EAN: 8720028139477
Availability: Sold Out
Expected back in stock: 7 - 9 weeks
Fast delivery from large stock.
Safe payment via various payment options.
14-day return policy.
  • Mobile workbench
  • Solid wood top
  • 2 swivel wheels with brakes
  • Back panel
  • Top cabinets
This mobile workbench consists of:
  • 1x WBG124M
  • 2x BG62L7
  • 1x BG124WT
  • 3x BG01CE
  • 4x BG62BP
  • 2x BG62WD1
Product Dimensions
Length 1,240 mm
Width 580 mm
Height 2,119 mm
Weight 172.4 kg
Package Dimensions
Length 1,200 mm
Width 800 mm
Height 1,400 mm