[231001REP] Repair set torque wrench 3/8"
Shop equipment / Handtools / Torque wrenches / Accessoires / attachments Brand: Seneca Seneca
Product Code: 231001REP
14-day return policy.
Repair set torque wrench 231002
Product Dimensions
Length 0 mm
Width 0 mm
Height 0 mm
Weight 0.0 kg
Package Dimensions
Length 150 mm
Width 100 mm
Height 50 mm