Repair set for ratchet 1/4"
- for 291833
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 55 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0.17 kg |
Repair set for ratchet 1/4"
- for 291833
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 55 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0.17 kg |
These other products might interest you