Non Return Valve, 1 1/4"
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 95 mm |
|---|---|
| Width | 60 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 0.19 kg |
Non Return Valve, 1 1/4"
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 95 mm |
|---|---|
| Width | 60 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 0.19 kg |