Arrow magnetic holder 22,5kg 4''
Product Dimensions
| Length | 155 mm |
|---|---|
| Width | 102 mm |
| Height | 18 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 195 mm |
|---|---|
| Width | 135 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0.72 kg |