Alloy two - three jaws 8'' reversible puller
Attention: this product can not be returned
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 1,20 kg |
Alloy two - three jaws 8'' reversible puller
Attention: this product can not be returned
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 1,20 kg |