Poelietrekker 2-3 poot 8"
Let op: dit artikel kan niet geretourneerd worden
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 1,20 kg |
Poelietrekker 2-3 poot 8"
Let op: dit artikel kan niet geretourneerd worden
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 1,20 kg |