This loose wheel is suitable for the ZionAir pneumatic tire buffer ATB75.
wheel diameter = 55mm
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 1,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 55 mm |
|---|---|
| Width | 55 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 1,00 kg |
This loose wheel is suitable for the ZionAir pneumatic tire buffer ATB75.
wheel diameter = 55mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 1,0 kg |
| Length | 55 mm |
|---|---|
| Width | 55 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 1,00 kg |