Dit losse ruw wiel is geschikt voor de ZionAir pneumatische bandenruwer ATB75.
diameter wiel = 55mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 1,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 55 mm |
|---|---|
| Width | 55 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 1,00 kg |