Parts washer
Suitable for cleaning large parts.
capacity = 150L
voltage = 230V
minimum amount of liquid = 65L
Including:
pump
flexible hose
parts basket
lid with fusible link hinge
Dimensions du produit :
| Length | 1 130 mm |
|---|---|
| Width | 540 mm |
| Height | 890 mm |
| Weight | 42,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 1 140 mm |
|---|---|
| Width | 550 mm |
| Height | 330 mm |
| Weight | 45,00 kg |