Ontvetterbak
Geschikt voor het schoonmaken van grote onderdelen.
capaciteit = 150L
voltage = 230V
minimale hoeveelheid vloeistof = 65L
Inclusief:
pomp
flexibele slang
spoelrek en spoelrooster
onderdelen bakje
vergrendelbare deksel
Productafmetingen:
| Length | 1.130 mm |
|---|---|
| Width | 540 mm |
| Height | 890 mm |
| Weight | 42,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.140 mm |
|---|---|
| Width | 550 mm |
| Height | 330 mm |
| Weight | 45,00 kg |