Vacuum pump oil
Universal synthetic formula, compatible with all vacuum pump brands
Non-misting formulation
Conditioners, inhibitors and anti-wear agent for lubricity and wear protection
R134a and HFO R1234yf
Content = 1000ml
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,9 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 90 mm |
|---|---|
| Width | 90 mm |
| Height | 230 mm |
| Weight | 0,90 kg |