Vacuümpomp olie
Universele synthetische formule, geschikt voor alle merken vacuümpompen
Niet-condenserende formulering
Conditioners, remmers en anti-slijtage middel voor smering en slijtagebescherming
R134a en HFO R1234yf
Inhoud = 1000ml
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,9 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 90 mm |
|---|---|
| Width | 90 mm |
| Height | 230 mm |
| Weight | 0,90 kg |