Vacuum pot
Loose vacuum pot belonging to the OD2097.
Note: Only fits the latest delivery OD2097 year 2021.
Dimensions du produit :
| Length | 245 mm |
|---|---|
| Width | 245 mm |
| Height | 345 mm |
| Weight | 1,604 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 270 mm |
|---|---|
| Width | 270 mm |
| Height | 575 mm |
| Weight | 2,24 kg |