Vacuüm pot
Losse vacuüm pot behorende bij de OD2097.
Let op: Past enkel op de nieuwste levering OD2097 bouwjaar 2021.
Productafmetingen:
| Length | 245 mm |
|---|---|
| Width | 245 mm |
| Height | 345 mm |
| Weight | 1,604 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 270 mm |
|---|---|
| Width | 270 mm |
| Height | 575 mm |
| Weight | 2,24 kg |