Fluxon cable reel 20m 5G 2.5mm2 three phase
Very robust extension cable including thermal protection.
Specifications:
neoprene cable H07RN-F
length = 20m
1 plug 16A / 400V / 3P N E
1 industrial socket 16A / 400V / 3P N E
2 sockets 16A / 230V
numer of cores = 5
conductor cross section = 2.5mm2
IP44
Dimensions du produit :
| Length | 280 mm |
|---|---|
| Width | 220 mm |
| Height | 390 mm |
| Weight | 9,3 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 290 mm |
|---|---|
| Width | 225 mm |
| Height | 400 mm |
| Weight | 10,00 kg |