Stroomhaspel / verlengkabel / verlenghaspel / verlengsnoer
Zeer robuuste Fluxon krachtstroom verlengkabel inclusief thermische beveiliging.
Specificaties:
neopreen kabel H07RN-F
lengte = 20m
1 stekker 16A / 400V / 3P N E
1 stopcontact 16A / 400V / 3P N E
2 stopcontacten 16A / 230V
aantal aders = 5
doorsnede van de geleider = 2,5 mm2
IP44
Productafmetingen:
| Length | 280 mm |
|---|---|
| Width | 220 mm |
| Height | 390 mm |
| Weight | 9,3 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 290 mm |
|---|---|
| Width | 225 mm |
| Height | 400 mm |
| Weight | 10,00 kg |