Finishing Panel
This lighting finish panel serves as a cover panel for the BG02LED. The cover panel can be combined with other modules from the EXPERT series and is part of the following modules:
- BGMODA, BGMODC, BGMODE, BGMODF, BGMODG, BGMODI, BGMODJ
Dimensions du produit :
| Length | 60 mm |
|---|---|
| Width | 1 240 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 1,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 70 mm |
|---|---|
| Width | 1 250 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 2,00 kg |