Afwerkpaneel
Dit verlichtings Afwerkpaneel dient als afdekpaneel voor de BG02LED. Het Afdekpaneel is te combineren met andere modules uit de EXPERT serie en is onderdeel van de volgende modules:
- BGMODA, BGMODC, BGMODE, BGMODF, BGMODG, BGMODI, BGMODJ
Productafmetingen:
| Length | 60 mm |
|---|---|
| Width | 1.240 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 1,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 70 mm |
|---|---|
| Width | 1.250 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 2,00 kg |