Worktop Solid beech wood triple
This solid beech worktop can be mounted on all base units from the EXPERT series if they are assembled in threes. The worktop can be combined with other modules from the EXPERT series and is part of the following modules:
- BGMOD3, BGMOD4
- BGMODD, BGMODI, BGMODJ
Dimensions du produit :
| Length | 1 859 mm |
|---|---|
| Width | 550 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 21,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 1 860 mm |
|---|---|
| Width | 560 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 22,00 kg |