Worktop RVS triple
This RVS worktop can be mounted on the corner cabinet from the EXPERT series. The worktop is available separately.
Dimensions du produit :
| Length | 750 mm |
|---|---|
| Width | 750 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 15,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 770 mm |
|---|---|
| Width | 770 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 16,00 kg |