Werkblad RVS triple
Dit werkblad van RVS is te monteren op de hoekkast uit de EXPERT serie.
Het werkblad is ook los verkrijgbaar.
Productafmetingen:
| Length | 750 mm |
|---|---|
| Width | 750 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 15,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 770 mm |
|---|---|
| Width | 770 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 16,00 kg |