Adjustable legs for workshop modules
Suitable for the different bottom cabinets belonging to the workshop modules.
thread = M10
adjustable height = 4cm
maximum elevation = 6cm
Note: These adjustable legs are only suitable for the latest base cabinet deliveries!
Dimensions du produit :
| Length | 43 mm |
|---|---|
| Width | 43 mm |
| Height | 74 mm |
| Weight | 0,06 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 80 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 0,22 kg |