Stelpoten set voor werkplaatsmodules
Geschikt voor de verschillende onderkasten horende bij de werkplaatsmodules.
schroefdraad = M10
stelmogelijkheid = 4cm
maximale verhoging = 6cm
Let op: Deze stelpoten zijn enkel geschikt voor de nieuwste leveringen onderkasten!
Productafmetingen:
| Length | 43 mm |
|---|---|
| Width | 43 mm |
| Height | 74 mm |
| Weight | 0,06 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 80 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 0,22 kg |