Tool cabinet / workshop cupboard
This hanging corner cabinet contains 1 door and is part of workshop module 4, but is also available separately.
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 21,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 950 mm |
|---|---|
| Width | 950 mm |
| Height | 410 mm |
| Weight | 27,50 kg |