Gereedschapskast / werkplaatskast
Deze hangkast voor hoekkast bevat 1 deur en is onderdeel van werkplaatsmodule 4.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 21,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 950 mm |
|---|---|
| Width | 950 mm |
| Height | 410 mm |
| Weight | 27,50 kg |