Tool wall / tool panel
This tool wall is a part of corner cabinets and workshop module 4, but is also available separately.
dimensions square holes = 9,5 x 9,5mm
Dimensions du produit :
| Length | 25 mm |
|---|---|
| Width | 798 mm |
| Height | 1 052 mm |
| Weight | 6,9 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 1 072 mm |
|---|---|
| Width | 821 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 7,30 kg |

