Gereedschapswand voor hoekkast
Deze gereedschapswand is onderdeel van hoekkasten en werkplaatsmodule 4, maar is ook los verkrijgbaar.
afmetingen vierkante gaten = 9,5 x 9,5mm
Productafmetingen:
| Length | 25 mm |
|---|---|
| Width | 798 mm |
| Height | 1.052 mm |
| Weight | 6,9 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.072 mm |
|---|---|
| Width | 821 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 7,30 kg |

