This stainless steel worktop can be mounted on at least 2 of the following cabinets: GC68L7, GC68L5, GC68D2 and GC68TB. Space can be left between the two bottom cabinets for the GC68SC mobile tool cabinet.
This worktop can also be chosen as a replacement for the wooden worktop for workshop module 1, 2 and 4, but you have to indicate this.
The worktop is also available separately.
dimensions = 1361 x 463 x 38mm
Dimensions du produit :
| Length | 1 361 mm |
|---|---|
| Width | 463 mm |
| Height | 38 mm |
| Weight | 24,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 1 400 mm |
|---|---|
| Width | 495 mm |
| Height | 65 mm |
| Weight | 25,00 kg |

