Dit RVS werkblad is te monteren op minimaal 2 van de volgende onderkasten: GC68L7, GC68L5, GC68D2 en GC68TB.
Ook kan dit werkblad als vervanger van het houten werkblad worden gekozen bij werkplaatsmodule 1, 2 en 4, u dient dit wel even aan te geven.
Het blad is tevens ook los verkrijgbaar.
afmetingen = 1361 x 463 x 38mm
Productafmetingen:
| Length | 1.361 mm |
|---|---|
| Width | 463 mm |
| Height | 38 mm |
| Weight | 24,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.400 mm |
|---|---|
| Width | 495 mm |
| Height | 65 mm |
| Weight | 25,00 kg |

