Pneumatic mechanics seat
- lifting range = 120mm
- high position = 56cm
- low position = 44cm
Dimensions du produit :
| Length | 365 mm |
|---|---|
| Width | 365 mm |
| Height | 545 mm |
| Weight | 5,7 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 400 mm |
|---|---|
| Width | 180 mm |
| Height | 400 mm |
| Weight | 6,60 kg |