Pneumatische werkplaatskruk / werkplaatsstoel / kruk
- hefbereik = 120mm
- hoge positie = 56cm
- lage positie = 44cm
Productafmetingen:
| Length | 365 mm |
|---|---|
| Width | 365 mm |
| Height | 545 mm |
| Weight | 5,7 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 400 mm |
|---|---|
| Width | 180 mm |
| Height | 400 mm |
| Weight | 6,60 kg |