Cupholder
This cup holder can be mounted on the side of 2 different types of tool stools and on the shelves of a tool trolley.
- diameter opening = 92mm
Suitable for the XPCS3, XPCS3L and XPCS4U.
Dimensions du produit :
| Length | 140 mm |
|---|---|
| Width | 130 mm |
| Height | 70 mm |
| Weight | 0,1 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 150 mm |
|---|---|
| Width | 140 mm |
| Height | 80 mm |
| Weight | 0,10 kg |