Bekerhouder
Deze bekerhouder kan gemonteerd worden aan de zijkant van 2 verschillende types monteurskrukken en aan de schappen van een gereedschapstrolley.
- diameter opening = 92mm
Geschikt voor de XPCS3, XPCS3L en XPCS4U.
Productafmetingen:
| Length | 140 mm |
|---|---|
| Width | 130 mm |
| Height | 70 mm |
| Weight | 0,1 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 150 mm |
|---|---|
| Width | 140 mm |
| Height | 80 mm |
| Weight | 0,10 kg |