Set of plastic protectors for clamps
- suited for type ZH626 and ZH650
- 4 pieces
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 140 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,40 kg |
Set of plastic protectors for clamps
- suited for type ZH626 and ZH650
- 4 pieces
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 140 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,40 kg |
Ces autres produits pourraient vous intéresser