Set plastic beschermers voor spanklauwen
- geschikt voor type ZH626 en ZH650
- 4 stuks
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 140 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,40 kg |
Set plastic beschermers voor spanklauwen
- geschikt voor type ZH626 en ZH650
- 4 stuks
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 140 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,40 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren