Plastic tyrelever cover
For protection of aluminum rims
Suitable for the tyrelever CB20I
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 100 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 0,02 kg |