Kunststof adaptor voor bandenlichter
Voor het beschermen van aluminium velgen bij gebruik
van een bandenlichter
Geschikt voor de bandenlichter CB20I
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 100 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 0,02 kg |